Araba almanın farklı yöntemleri var. Para biriktirebilir ve istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Ya da yakın çevrenizden en kısa sürede ödemek koşuluyla borç para alabilirsiniz. Bunlar size uygun değilse yüksek faizlere sahip taşıt kredisine başvurabilirsiniz. Tabi bu aracınızı daha pahalıya almanıza neden olacak bir yöntemdir.

Ama isterseniz doğru seçeneğe yönelerek fark ödemeden istediğiniz finansman seçeneğine sahip olabilirsiniz. Destekevim olarak müşterilerimize sadece ev veya gayrimenkul değil aynı zamanda araba alma imkanı da sunuyor. Hızlı bir şekilde başvurunuzu yaparak sizde şirket tarafından taksitle araba alma yöntemlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Sadece taksitli olması değil aynı zamanda bir sefere mahsus alınan hizmet bedeli dışında hiçbir fark sizden tahmin edilmeyecektir. Bu bedel faiz farkının yanında hiçbir şey kalacağı için sistem size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

Destekevim’den Taksitle Araba Nasıl Alınır?

Destekevim sisteminden taksitle araba almak istiyorsanız size sunulan iki seçenekten birisini tercih etmeniz gerekiyor. Çekilişli Yöntem veya Sabit Planlı Yöntem size taksitle araba alabilmeniz için sunuluyor. Bu iki seçenekte bazı detaylar dışında amaç taksitlerle araba alma imkanı sunulmasıdır. Sizde rahat ödeme koşullarıyla bu seçeneklerden birisini tercih edebilirsiniz. Hizmet bedeli oranı, taksit tutarını belirleme şansı gibi seçenekler size bırakılıyor.

Çekilişli yöntem de alacağınız limiti ve taksit seçeneklerinizi kendiniz belirleme şansına sahipsiniz. Peşinat veya ara ödeme ödemeyi tercih etmekte size bırakılıyor. Sizde ödeme gücünüze göre bu tercihleri yapabilirsiniz. Noter huzurunda girdiğiniz grupta ki herkesle birlikte çekiliş yapılacak ve arabayı alacağınız tarih size aktarılacaktır.

Sabit planlı yöntemde de taksit sayınızı ödeme miktarınıza göre belirleme imkanınız var. Tabi bunu yaptığınız anda size aracınızı alacağınız tarih bir çekiliş olmadan bildirilecektir. Yani taksit miktarınıza ve ödeme sürenize göre size net bir tarih verilecektir. Bu iki yöntemden birisini tercih edebilirsiniz. Birçok açıdan aynı olması dolayısıyla istediğiniz tercih edebilirsiniz. Sürprizleri sevmiyorsanız ikinci seçenek daha doğru bir seçim olarak durmaktadır.

Destekevim ile iletişime geçerek bu iki seçenek hakkında ve diğer konular hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Doğru bilgiye ulaşmak ve ardından başvuru yapmak için en doğru yöntem bu olacaktır.

Taksitle Araba Alma Komisyon Oranları

Destekevim sunduğu bu hizmet karşılığında müşterilerinden komisyon almaktadır. Bu hizmet bedeli altında alınmaktadır. İncelediğinizde sitede bu konuda net bir bilgi verilmektedir. Alınan hizmet bedelinin oranı %6 olarak belirlenmektedir. Bu oran alacağınız aracın bedeli ne olursa olsun değişmemektedir.

Diyelim ki 50 bin TL değerinde bir araba almak için başvurunuzu yaptınız. Ödemeniz gereken komisyon oranı 3000 TL olacaktır. Bu bedel sizden peşin olarak tahsil edilecektir. Taksitlerin içerisinde alınmadan önce şirket sizden bunu ödemenizi isteyecektir. Sözleşmede bu konuyla ilgili tüm detaylar yazacak ve bu sayede birçok avantajdan yararlanabileceksiniz.

Ödediğiniz hizmet bedeli taşıt kredisi faizi ile karşılaştırıldığında çok uygun olacağı için yüklü bir maliyet olmayacaktır. Bu karşılaştırmaları sizde rahatça yaparak size sunulan büyük avantajdan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

 • Filiz Arslan
  7 ay önce

  Destekevime kayıt olmak için gerekli evraklar nelerdir?

  • admin
   7 ay önce

   Merhaba Filiz hanım, en yakın şubemize gidip gerekli evrakları öğrenebilir ve bütçenize uygun ödeme planı ile projenizi başlatabilirsiniz.
   Detaylı bilgi için 444 8 369 numaralı çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilir veya http://www.destekevim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 • Mehmet Güneş
  8 ay önce

  Arkadaşım destekevim sayesinde araba sahibi oldu ve bende araba almayı düşündüğümden bana da sizi önerdi. Yakında uğrayacağım şubenize 🙂

 • Şeyma Avcı
  8 ay önce

  Destekevimle çok kolay ve kısa sürede araba sahibi olabiliyorsunuz 🙂
  Ablam kayıt oldu ve kısa sürede teslim aldı aracını 🙂

 • Melike Yavuz
  8 ay önce

  Taksitle araba alabilmenin en kolay yolu Destekevim’de, yengem araba aldı ve çok memnun kaldı.

 • Cansu Öztürk
  8 ay önce

  Benim gibi destekevimden sadece ev alınıyor diye bilenler vardır elbet. Bende öyle biliyordum ancak 2 ay önce kayıt olurken araba alabildiğimizi de öğrendim ve 1 ay sonra aracımı teslim alacağımı nasipse