Sıkça Sorulan Sorular

“ Destekevim yöntemleri ile ilgili aklınıza takılan her şey için buradayız!”

SIKÇA SORULAN SORULAR

Destekevim yöntemleri ile ilgili tüm sorularınız için şubelerimiz haftanın 7 günü hizmetinizde! İsterseniz 444 8 369 numaralı Müşteri Destek Hattı’mızdan da Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz!

Destekevim ev, işyeri, arsa, araç almak isteyenlere tasarrufa dayalı faizsiz finansman sağlar.

Ev ve otomobil sahibi olmak isteyen her T.C vatandaşı Destekevim'in sunduğu yöntemlerden tamamen faizsiz bir şekilde yararlanabilir. Kişi gelir durumuna göre istediği kampanyadan yararlanabilir.

  • Destekevim diğer yöntemlerden farklı olarak sistemini tamamen faizsiz yapı üzerine kurmuştur.
  • Destekevim katılımcılarının belirlediği gayrimenkul ve otomobil bedeli üzerinden hiçbir şekilde katılım bedeli dışında ödeme talep etmez. Aylık taksitlerine kira yardımı adı altında fazladan hiçbir maliyet eklemez ve bunu katılım sözleşmesinde açık olarak belirtir.
  • Destekevim'de ev alma sıranız geldiğinde ekstra bekletilme yaşamazsınız, teslim tarihiniz neyse o ay işlemleriniz tamamlanır.
  • Destekevim'de sizlere uygulanan yöntemde taksitler tamamen faizsiz olduğundan borcunuz vadenizden çok daha erken biter.

Destekevim yöntemlerinde peşinat zorunluluğu yoktur. Peşinatı olmayan müşterilere de kendi imkanlarına göre kampanyalar mevcuttur. Fakat peşinat vermek, sistem yapısı gereğince vade ve diğer teslim seçenekleri açısından daha avantajlıdır.

Evet, Türkiye'nin istediğiniz yerinden evinizi Destekevim yöntemleri ile alabilirsiniz.

Destekevim' de ara ödeme zorunlu değil ancak teslimatlarınızı henüz almadıysanız yapacağınız ara ödeme teslimat tarihinizi öne çeker. Teslimattan sonra ara ödeme yapmak isterseniz borcunuz daha erken biter.

Dilediğiniz zaman projenizi sonlandırıp ayrılabilirsiniz. Varsa peşinat ara ödeme ve taksitlerinizin tamamı iade edilir.

Lütfen Bekleyin...