Ev almanın farklı yolları bulunur. Bunlardan birisi de senetle ev alabilmektir. Tabi bunun için güvenilir ve sağlam bir kurumla irtibata geçmeniz gerekiyor. Bazı firmalar senetle ev satarken aynı zamanda müşterilerine yüksek farkları ödemekte zorlarlar. Bu durumda piyasanın çok üzerinde bir faiz ile ev almanıza neden olur. Bu yöntemi tercih eden insanlar arasında kredi notu düşük olan ve birikim yapamayan insanlar bir adım öne çıkmaktadır. Sizde o insanlar arasındaysanız bu yolu tercih edebilirsiniz. Tabi bunu yaparken doğru yöntemi sunan, avantajlı senetle ev alma imkanı veren Destekevim ile iletişime geçmeniz olacaktır.

Firma uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, deneyim ve güçlü finansman desteğiyle size bu şekilde ev almanın en avantajlı yöntemlerini sunmaktadır. Sizde bunlardan birisini tercih ederek uygun koşullarla rahatça ev almayı başarabilirsiniz.

Destekevim’de Senetle Ev Nasıl Alınır?

Destekevim sektörde senetle ev alabilme yöntemini uzun süredir müşterilerine sunmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir yerinde, isteyen herkes TC vatandaşı olması koşuluyla bu yönteme başvuracaktır. Sizde onlardan birisiyseniz yapmanız gereken sisteme dahil olmak için telefonla ya da ofislere giderek iletişime geçmek olacaktır.

Üç farklı çözüm yöntemi ile sizlere nasıl ev alabileceğinizi anlatacaklardır. Çekilişli Yöntem, Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışlı Yöntem olarak sizlere sunulacaktır. Sizlerde bu yöntemlerden herhangi bir tanesini tercih edebilir ve size uygun olan için anlaşma yapabilirsiniz.

Temel olarak bu üç yöntemde birbiri ile aynı olduğunu söyleyebiliriz. Sadece bazı özel durumlar nedeniyle insanların rahatça tercihlerini yapmalarına imkan verilmektedir. İstenilen bedelde herhangi bir ev tercih edilebilir. Hizmet bedeli dışında herhangi ekstra bir maliyet üzerine eklenmeyecektir. Bir faiz farkı ya da vade farkı olarak size yük bindirilmeyecektir. 12 ve 360 kişilik gruplardan herhangi bir tanesini tercih etmeniz imkan veriliyor. Hangisini tercih ederseniz edin ödeme planınızı kendiniz yapabilir, ara ödeme veya peşinat gibi ödemelerin olup olmayacağına siz karar verebilirsiniz.

Destekevim kurmuş olduğu güçlü finansal alt yapı ile başvuru yapan herkese belirli kuralları kabul etmesi halinde hayalini kurduğu veya yatırım amaçlı almak istediği eve ulaşma şansı sunmaktadır.

Senetle Ev Almak İsteyenlere Öneriler

Senetle ev almak istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalara odaklanmalısınız. Senetleri her ay için tek tek yazmalı ve bunun dışında toplu bir senet imzalamalısınız. Ya da boş bir senede imza atmamalısınız. Destekevim bu konuda en az sizin kadar önemli ve tüm senetlerin tarihlerini yazdığı bir sözleşmeye imza atmanıza yardımcı olunur. Bu sayede hem şirket kendisini güvence altına alırken hem de sizleri güvence altına almış olur.

Senetlerde yazılan rakamları tek tek kontrol etmelisiniz. Ödeyeceğiniz bedelin üzerinde bir senet isteyerek yada istemeyerek yazıldıysa ona kesinlikle imza atmamalı ve düzeltilmesini istemelisiniz. Senetlerinizi banka üzerinden ödeyerek ödedikten sonra hemen iptal edebilir ya da direkt ödeme yaparken aslını teslim almayı ihmal etmemelisiniz. Nereden alırsanız alın senedi aldıktan sonra mutlaka imha etmeyi unutmamalısınız.

 • Kemal Köse
  7 ay önce

  Abimler kayıt oldu ve kura sonucu 6.aylarında evlerini teslim aldılar. Kira öder gibi taksit ödeyerek ev sahibi olacaklar.

 • Meral Özdemir
  8 ay önce

  Eşimle oturduk kira öderken hesap yaptık ve kira ödemek yerine taksit taksit ev sahibi olalım dedik ve destekevime kayıt olup 4.ayımda evi teslim aldık 🙂

 • Sultan Özer
  8 ay önce

  Birçok akrabam Destekevim firmasına kayıt olup ev sahibi oldular, babama bunlar gerçekçi gelmezdi, geçen sene kendisi de kayıt oldu ve evini teslim alınca kaliteli hizmeti gördü 🙂

 • Emre Yüksel
  8 ay önce

  Peşinatsız senetle ev almak için Destekevim bir numara, abim kayıt oldu aldı evi 6.ayında 🙂