Son dönemin en popüler alım satım alanlarından biri olan internet, özellikle araba almak için riskli bir alan olabilmektedir. Aracı incelemek için gittiğinizde hem fiyat hem de performans açısından incelemelerinizi iyi yapmanız gerekecektir. Sahibinden satılık araba alırken dikkat edilecekler arasında öncellikle ikinci el araç piyasasını bilmeniz ve aracın kilometre özelliklerine bakmanız önemlidir.

İkinci El Araç Alırken Hangi Noktalar Önemlidir?

Aracı başka birinin kullanmış olması, onun araç hakkında her şeyi bildiğini ya da doğruyu söylediğini kanıtlamamaktadır. Bu nedenle araç alırken öncellikle, ruhsatına bakmanız, motor, kaporta ve kaza kaydı üzerine bütün incelemelerinizi yerine getirmeniz önemli olacaktır. Aracın ne kadar kilometrede kullanıldığını da öğrenmeniz aracın alım ve kullanım yılları arasında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Sahibinden satılık araba almaya giderken, görüşmeye önce gitmeniz ve araçla ilgili önemli sorularınızı edindiğiniz bilgilere göre sormanız da önemlidir. Aracı denemeye çıkmanız aynı zamanda bir tamirciye götürerek kontrol ettirmeniz de satın aldığınız araç hakkında garantili bir süreç işlemesini sağlayacaktır.

İkinci El Araba Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İkinci el araba seçerken öncellikle aracın daha önce kaza geçirip, geçirmediğini araştırmanız hangi orijinal parçalarının değiştiğini de öğrenmeniz faydalı olacaktır. Aynı zamanda kişinin verdiği fiyat üzerinden siz de araç modelli üzerinden fiyat incelemesi yapması gerekmektedir.

Aracınızı alırken öncelikle finansör firmalardan da yardım alabilir, finansal destek alanında ikinci el araç alımı için taksitle ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Faizsiz, taşıt kredisiz ayrıca peşinatsız seçeneklerden yararlanarak, araç alma şansınızı artıracak olan bu seçeneklerden yararlanmanız sağlanabilmektedir. Hem güvenilir alışveriş hem de güvenilir ödeme planıyla ikinci el ve sıfır arabalarda kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Peşinatsız Ve Taşıt Kredisiz Araç Seçenekleri

İkinci el araçları sahibinden satılık araba alma seçenekleri üzerinden değerlendirmek istiyorsanız, finansal destekçiniz size peşinatsız ve taşıt kredisiz seçenekler sunacaktır. Hem kolay ödeme, hem de güvenilir satın alma işlemleri yaparak, araba sahibi olabilirsiniz. Taksitle araba alma seçenekleriyle, aracınızı aylık gelirinize göre taksit ödeyerek satın alabilir, dilediğiniz ödeme planlarından yararlanabilirsiniz. Bunlardan en önemlisi faizsiz ve peşinatsız bir şekilde kolay aynı zamanda esnek ödeme seçenekleri sunularak araç sahibi olmanızı sağlayacak imkanlar sunulmasıdır.

Destekevim’de Arabanız Hazır!

Destekevim, ikinci el ve sıfır araba almak isteyenlere özel ödeme planları hazırlayarak ay sonu kendilerini kısıtlamadan ödemelerini yapmalarını sağlamaktadır. Kredisiz, peşinatsız ve ek masrafsız bir şekilde aracınızı alabilir, dilediğiniz taksitlendirme seçeneğinden de yararlanabilirsiniz.

Son dönemin en güzel ve en hafif ödeme planlarını hazırlamak aynı zamanda taksitler sizin cebinize göre planlamak kısa zamanda hem ev hem de araba sahibi olmanızı sağlayacaktır. Ek masraf yok, faiz yok ve peşinat yok!

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.