Neden Destekevim?

Destekevim yöntemlerinden birine dahil olduğunuzda sayıları binleri aşan aile fertlerimizden biri olursunuz. Birlikte güçlenerek büyüyen bu sistemde yine birlikte kazanırız!

Sizden Biriyiz!

Kendimizi, sınırlı imkanlarla ev, araba veya arsa almak isteyen kişilerin yerine koyarak finansman konusunda destek çözümleri üretiyoruz!

Herkesin geleceği için yatırım yapma arzusunda olduğunu bilerek, bu isteklerini gerçekleştirmelerini kolaylaştıracak yapıda finans avantajları ile ödeme kolaylığı ile alım gücü oluşturuyoruz. Yüksek faizli finansman modelleri ile ulaşılması imkânsız gibi görünen ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmeniz için yeni finans çözümleriyle aileleri birikim yapma konusunda adım attırıyoruz! Biz, sizin gibi düşünerek, size uygun çözümler üretiyoruz!

 

Şeffafız!

Ya Göründüğün Gibi Ol Ya da Olduğun Gibi Görün!

Tamamıyla şeffaflık temelleri üzerine kurulan Destekevim ile tüm hesaplamalar, taksit seçenekleriniz, vadeniz ve total ödemeniz çok net şekilde size sunulur. Sunulan ödeme planınız dışında ekstra herhangi bir ödeme yapmanız söz konusu olmaz. DestekEvim’in finans çözümlerine dahil olduğunuzda aklınızda hiç soru işareti bırakmayan şeffaflıkta bir sisteme dahil olmuş olursunuz!

 

Birbirimize Bağlıyız!

Bir Elin Nesi Var, İki Elin Evi Var!

Her geçen gün zorlaşan hayat şartlarında, herhangi bir destek olmadan sıfırdan ev almanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Tek başına aşılması çok zor olan ev sahibi olma durumunun, güç birliği ile çok kolay olacağına inanıyoruz. Destekevim çözümlerinde sizinle güç birliği yapan kişilerle bir araya gelerek bir bağ oluşturursunuz ve her ay kendi grubunuzdan biri ya da siz birlikte ev sahibi olur! Destek varsa, yalnız değilsiniz!

 

Sadece Bu İşi Yapıyoruz!

Ne Yapıyorsan, En İyisini Yapmak İçin Çalış!

Ne Yapıyorsan, En İyisini Yapmak İçin Çalış! Kiracı olan herkesi kolay finansman çözümlerimiz ile ev sahibi yapma amacıyla yola çıktığımız ilk gün gibi, tüm zamanımızı ve inancımızı her gün bu amaç için harcıyoruz! Daha çok insana ulaşarak, ‘Geleceğiniz İçin’ bugünden adım atmanızı sağlayacak yöntemlerimizle, tüm Türkiye’de, işine aşkla bağlı bir ekiple hiç durmadan çalışıyoruz!

 

Ev ve Araba Sahibi Olmak İçinHemen Ücretsiz Başvuru Yapın!