Müşteri Politikamız

%100 müşteri memnuniyeti temelleri üzerinde yükselen şirketimizde önceliğimiz; ev sahibi olmak isteyen müşterilerimizin istediği her an karşısında, bilgili ve yetkin muhataplar bulabileceği, her türlü soru ve sorunlarına kulak verilen, onları dinleyen ve kalıcı çözümler üretebilen ekibimizle yürüttüğümüz bir hizmet politikası benimsiyoruz.

Her gün çoğalan şubelerimizde oluşturduğumuz kadrolarımızda da önceliğimiz bu politikamızın bilincinde kişileri bir araya getirmek…

Tüm bunların yanı sıra, müşterilerimizle uzun yıllar sürecek iş birliklerimizi, ilk gün karşılaştıkları ilgi, alaka ve iletişim gücü ile devam ettirmemizi sağlayacak uzman ekipler oluşturuyor ve bunun devamlılığını sağlayacak iş planları ile ilerliyoruz.

Destekevim ile ev sahibi olan müşterilerimiz; yönetim şemamızda en üstte yer alan kadrolarımıza da istedikleri an ulaşabileceklerini bilerek ailemize dahil olurlar. Şirketimizde oluşturduğumuz bu sistem ile binlerce müşterimizin kendini tek bir müşteriymiş gibi ayrıcalıklı hisseder. Biliyoruz ki, Destekevim’i daha ilerilere taşıyacak olan da Mutlu Müşterilerimiz olacak!

Ev ve Araba Sahibi Olmak İçinHemen Ücretsiz Başvuru Yapın!