Faizsiz kredisiz ve peşinatsız kendi eviniz olsun ister misiniz? Destekevim projesi size İstanbul’da kredisiz taksitle ev alma fırsatı sunuyor. Destekevim projesi ev sahibi olmak isteyenlere tasarrufa dayalı faizsiz finansman sağlama sistemidir, ev almak isteyen herkesin bu fırsattan yararlanma şansı vardır, insanlar ekonomik şartlarına ve gelir durumlarına göre sunulan kampanyalardan herhangi birini seçerek kira öder gibi ev sahibi olabilir.

Faizsiz Bir Yapı Üzerine Kurulan Proje

Destekevim projesi tamamı ile faizsiz bir yapı üzerine kurulmuştur, katılımcıların belirlediği gayrimenkul üzerinden katılım bedeli dışında ödeme talep edilmez. Aylık taksit ödemelerine farklı gerekçeler sunularak ek maliyet istenmez ve bu şartlar yapılan sözleşmede alenen belirtilir. Destekevim tarafından belirlenen tarihte katılımcılara konutları teslim edilir, ev alma yöntemlerinde faizin olmaması ödemelerde önemli bir avantaj sağlar ve borcun daha kısa sürede bitirilme olasılığı artar.

İstanbul’da Ev Hayali Gerçek Oluyor

Destekevim projelerinde yer alan yöntemlerin hiç birinde peşinat ya da ara ödeme zorunluluğu yoktur, peşinat ya da ara ödeme yapmayan katılımcılarda hiç peşinatsız, ara ödemesiz, faizsiz ve kolay ödeme avantajları ile kendi imkânlarına uygun kampanyalardan yararlanır. Katılımcılar Türkiye’de her yerden aynı şartlarda ev alabildiği gibi İstanbul kredisiz ev alma hayalini de gerçeğe dönüştürmekte. Birlikte kazanma yöntemi ile tüm yurtta hizmet veren destekevim projesi herhangi bir desteği olmayan vatandaşların ev alma olasılığının ne kadar az olduğunun bilincinde farklı yöntemler ile destek sağlıyor.

Faizsiz Finansman Destekevim Projesinden

Türkiye’nin en büyük konut alma destek projesi olan destekevim projesi ürettiği çözümler ile binlerce aileyi ev sahibi yapmaya devam ediyor. İstanbul taksitle ev alma imkanının dar gelirli vatandaşlar için nerede ise imkansız olduğu bir metropol, kentte kira fiyatlarının da oldukça yüksek olması dikkate alındığında dar gelirli vatandaşların ev sahibi olması için en büyük destek faizsiz tasarrufa dayalı finansman destekevim projesinden geliyor.

İnsanları Mutlu Eden Çözümler

İstanbul Bağcılar’da Çınar Mahallesi İstanbul Caddesi No:19/A adresinde ki Bağcılar şubesi, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Pendik, Sultanbeyli ve Ümraniye şubeleri kira öder gibi kendi belirlediği ödeme planları ile ev almak isteyen vatandaşlara her türlü bilgi ve desteği sunuyor. Faizsiz ev alma sistemi konusunda uzman olan sürekli yenilikler ile kendini geliştiren dinamik, genç ve yaptığı işe inanan destekevim kadroları istekleri ve beklentileri dinleyerek insanları mutlu edecekler çözümler üretiyor.

Herkesi Ev Sahibi Yapan Proje

Türkiye genelindeki geniş şube ağı, yüksek kalite ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile her geçen gün güçlenerek yoluna devam eden ve her geçen yıl daha fazla insanı ev sahibi yapan proje kapsamında ülke ekonomisine de ciddi oranda katkı sunuluyor.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.