Hakkımızda

Tüm Kiracılar İçin Türkiye’nin Büyük Destek Projesi Faizsiz, Peşinatsız, Ara Ödemesiz Ev Ve Araba Sahibi Yapan Yöntemlerimizle; Ev Sahibi Olmak İçin Destek Şart Diyorsanız, Tam Burada Yanınızdayız!

Temel değerleri; ‘GÜVEN, BAĞLILIK ve SAMİMİYET’ olan Destekevim ailesi olarak biz, diğer şirketlerden farklı olarak ‘Birlikte Kazanma Yöntemi’ ile ilerlemek üzerine tüm Türkiye’de hizmet vermek için yola çıktık.

Herhangi bir destek olmadan bu dönemde ev almanın çok zor olduğunu bilerek; faizsiz ev alma modeli üzerine yoğunlaştığımız finansman çözümleri üreterek binlerce aileye yeni kapılar açıyoruz! Ev sahibi olmanın yanı sıra, araba ve arsa almak isteyen kişiler için de düşük taksitli, faizsiz finansman modelleri geliştirerek hayallerinize kavuşmanız için gerekli desteği sağlıyoruz!

Faizsiz Ev Alma Sistemi konusunda uzmanlaşmış, işini her geçen gün daha iyi yapmak için kendini geliştirmeye de devam eden genç, dinamik ve yaptığı işe sonuna kadar inanan kadromuzla, müşterilerimizi en doğru şekilde dinleyip anlayarak onları mutlu edecek çözümler üretiyoruz.

Ev, arsa, araba gibi yüksek finansman gerektiren yatırımların alımında; hiç peşinatsız, faizsiz, ara ödemesiz seçeneklerimiz ile kolay ödeme imkânı sunan yöntemlerimizin yanı sıra, güçlü alt yapımız ve sermayemiz ile sektöre yepyeni bir soluk getirmek için geliştirdiğimiz çözümlerimizi sizlere ulaştıracak geniş şube ağımız ve yüksek kalitede operasyonel hizmet anlayışımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı ilerliyoruz.

Geliştirdiğimiz faizsiz finansman destek çözümlerimiz ile ev sahibi olmak isteyen herkese ulaştıracağımız sistemimizi, kalıcı olarak inşa etme hedefi ile her gün güçlenerek yolumuza devam ediyoruz.

Tasarruf yapmanın önemini yeniden hatırlamamızı sağlayacak, birikim odaklı destek çözümlerimiz ile aile ve ülke ekonomisinde büyük bir gelişim göstermemizi sağlayacak düşük taksitli birikim hedefleriyle sizin için zor görüneni, kolaylaştırıyoruz!

En büyük zaferlerin, güç birliği yaparak kazanılacağına inanan Destekevim ailesi olarak; ‘Ev Sahibi Olmanız İçin Kimse Yoksa Destek Var!’ diyoruz!

Ev ve Araba Sahibi Olmak İçinHemen Ücretsiz Başvuru Yapın!