Destekevim, esnek ödeme modeliyle kişiye özel seçenekler sunarak taksitle ev alma imkanı sunmaktadır. Taksitle ev alma modellinde, faizsiz ev seçenekleri sunularak, hayallerini gerçekleştirmek ve ev sahibi olmak isteyen herkese özel kampanyalar uygulanarak, peşinatsız ve kredisiz ödemelerle kısa süre içerisinde evinin anahtarını teslim alması sağlanmaktadır.

DestekEvim’de Faizsiz Ev Seçenekleri

Faizsiz ev alma işlemleri için aylık sabit bir gelirin olması ve hayallerini kurduğunuz evi seçmeniz yeterli olacaktır. Peşinat, faiz ve ek masraflarla değil, size özel ödeme planları sunulmaktadır. Satış temsilcisi eşliğinde aylık gelir planlamanızı yaparak, taksitlerin kaç ayda biteceğine de siz karar verirsiniz. Dar ve orta gelirli aileler için ideal bir ev alma uygulaması olan faizsiz ev kredisi, konut kredisine ihtiyaç duymadan gönül rahatlığıyla katılabileceğiniz bir geleceğe yatırım fonudur. Faizsiz taksitle ev almak için uygulanmakta olan modeller şu şekil olacaktır;

 • Sabit planlı yöntem
 • Çekilişli yöntem
 • Konut değer artışlı yöntem

Destekevim Sabit Planlı Yöntem

Faizsiz ev almak istiyorum diyenlere özel uygulanmakta olan ödeme modellerinden biri olan sabit planlı yöntem, evi alacağınız tarihten aylık taksit ödeme planlamasına kadar bütün işlemleri yapmanızı sağlayacaktır. Aylık gelirinizle, zorluk çekmeden aynı zamanda sıkışmadan ödeme yapmanızı sağlayacak olan bu planlamada, evi hangi tarihte alacağınıza siz karar verir, doğal olarak taksitleri de siz ayarlarsınız. Faizsiz ve ek masrafsız ilerlemekte olan bu ödeme planında sadece % 6 oranında hizmet bedeli talep edilmektedir. Sonradan çıkan sürpriz masraflar, faizler ve vade farkları bulunmamaktadır. Aynı zamanda ara ödeme zorunluluğu, peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamakta ev sahibi olmak isteyenlere esnek seçenekler sunulmaktadır. Faizsiz ev kredisi veren bankalar gibi bir seçenek olmadığı için finansal destekçiniz olarak size finansal destek sağlanacak, hayallerini kurduğunuz sıfır ve ikinci el ev fırsatları tanınacaktır.

Destekevim Çekilişli Yöntem Modeli

Hayalini kurduğunuz eve ekonominiz yetmiyorsa, bunun için faizsiz taksitle ev almak uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalar, sizi aylık gerlirinize göre taksit ödeme seçenekleriyle bilgilendirecektir. Faiz ve peşinat gibi ev maliyetini artıran durumlarla karşılaşmayacağını bu ödeme modelinde, dilerseniz peşinat ödeyebilirsiniz. Çekilişli yöntem, 12 ile 360 kişinin dahil olduğu bir grupla yapılmaktadır. Grup belirlendikten sonra noter huzurunda çekiliş yapılır. Yıllık olarak taksitler % 10 artışa tabi tutularak, ev alımından sonra % 5 artış daha yapılır. Hizmet bedeli olarak % 10’luk cüzi bir pay istenmektedir. Çekiliş sonrası ödeme planlarının ve tercih edilen çözüm yollarının sağlanmasına yönelik satış temsilcisiyle bağlantı kurabilirsiniz.

Destekevim Konut Değeri Artış Modeli

Zarara uğramadan gayrimenkul alımı yapmanızı sağlayacak olan faizsiz ev almak için uygulanan yöntemlerden biri de konut değeri artışı yöntemidir. Bu yöntem sayesinde evin değeri artış gösterdiğinde, kurum size % 20 üzerinden hizmet bedeli tahsil edilmeden fark oranı % 20 şeklinde karşılanacaktır. Bu hizmet kapsamında, aylık taksitler ve evin bedeli belirlenerek sözleşme imzalanması gerekmektedir. Faizsiz kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için en avantajlı sistemlerden biri olarak, eviniz değer kaybetmeden size özel seçenekleri değerlendirme fırsatı sunulacak şekilde planlanmaktadır.

Faizsiz Taksitle Ev Sahibi Olmak

Ödeme planınızı kendinize göre seçeceğiniz bu yöntem sayesinde, konut kredisi çekmenize gerek kalmayacaktır. Vade farkı ödemeden, gecikme faizine tabi tutulmadan aynı zamanda ara ödeme zorunluluğu olmadan ev sahibi olabilirsiniz. Sadece cüzi bir hizmet bedeli karşılığında hayallerini kurduğunuz sıfır ve ikinci el ev imkanları bulabilirsiniz. İlk kez ev alacaklara faizsiz kredi seçenekleri sunmakta olan Destekevim, faizsiz ev alma yöntemleri uygulayarak, konut değeri artışına göre, çekişil ve sabit yöntemlerle de hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz modern bir ödeme planı uygulamasına geçmektedir. Siz daha mutlu ve huzurlu olun diye, elinden gelen her şeyi yapan finansal destekçiniz yeni kampanyalara da dahil olmanız için seçenekler sunmaktadır.

Faizsiz Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Konut kredisi alarak faizsiz bir sisteme geçmeniz imkansızdır. Son zamanlarda kamu bankalarının sağladığı seçeneklerle birlikte, faizsiz ev alma şirketleri yeni ve modern ödeme planları uygulayarak herkesin ev sahibi olmasını sağlayacak şekilde düzenlemeler yapmaktadır. Faizsiz ev alma sistemi üzerinden başvuru yaparak, dilediğiniz ev seçeneğine göre taksitlerinizle ilgili satış temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Güçlü bir sermaye yapısına sahip olan gruplara dahil olarak, hem daha kısa zamanda ev sahibi olur hem de güvenilir bir şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Peşinatsız, kredisiz ve faizsiz sunulmakta olan yöntemler dar ve orta gelirli ailelerin kısa zamanda ev sahibi olabilecekleri şekilde düzenlenmiştir.

Konut Kredisi Almadan Lüks Evlere % 0 Faiz

Konut kredisi almadan faizsiz ev almak mümkün mü; bu konuda güvenilir bir firma olarak Destekevim kısa zamanda ödeme planlarınızı hazırlayacak ve size peşinat ödeme zorunluluğu sunmayacaktır. Bu sayede tasarruflarınızı ve birikimlerinizi bankaya yatırarak, ödemelerinizi de kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır. Faizsiz ev sistemleri, kamu bankalarından bağımsız olarak çalışmakta ve mümkün olduğunda ev sahibine esnek ödeme koşulları oluşturmaktadır. Faizsiz ev alma sistemleri üzerinden başvuru yaparak, hayallerinizi kısa zamanda gerçekleştirebilir ve anında evinizi teslim alacağınız seçenekleri değerlendirecek yöntemlere dahil olabilirsiniz.

Destekevim Güvenli Şirket

Faizsiz ev alma şirketleri güvenilir mi; son zamanlarda yasal yöntemlerle birlikte emlak piyasasının canlandırılması için finansal destekçi şirketler dar ve orta gelirli ailelere destek olmaktadır. Destekevim.com. adresi güvenli ve kurumsal bir şekilde çalışmakta, başvuru taleplerine uzman satış temsilcileriyle geri dönüş sağlanmaktadır. Faizsiz ev nasıl alınır; resmi web site üzerinden başvuru formunu doldurarak ya da faizsiz ev modellerini inceleyerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

%0 Faiz Ve Peşinatsız Konutlar

%0 Faiz uygulamasıyla, size konut kredisi almadan kısa zamanda ev sahibi olabileceğiniz seçenekler sunulmaktadır. Faizsiz ev kredisi hesaplama işlemlerini satış temsilcilerimizle birlikte yaparak, aylık geliriniz üzerinden hayalini kurduğunuz evinizi taksitle alabilirsiniz. Dilerseniz peşinat öder, dilerseniz ara ödemelerle de süreci hızlandırarak taksitlerinizi azaltabilirsiniz.

Faizsiz ve Konut Kredisiz Ev Başvurusu

Destekevim.com adresinde forum doldurarak faizsiz ve konut kredisiz ödeme planlarına dahil olacağınız seçenekleri inceleyebilirsiniz. Faizlere takılmadan aynı zamanda ek masraflarla uğraşmadan sadece cüzi bir miktar hizmet bedeli ödeyerek hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Faizsiz ve taksitle ev seçenekleri için aynı zamanda 444 8 369 numarası üzerinden de iletişim sağlayabilirsiniz.

 • Salih Doğan
  7 ay önce

  Faizsiz ev almak için kayıt oldum ve 6.ayımda evi teslim aldım 🙂

 • Musa Korkmaz
  7 ay önce

  Faizsiz ev satın almanın tek adresi Destekevim, 6.ayımda teslim aldım çok memnunum 🙂

 • Nil Özer
  7 ay önce

  Abimde Destekevim’e başvurdu ve 5.ayında evini teslim almıştı 🙂

 • Mahmut Aktaş
  7 ay önce

  Arkadaşım faizsiz ev için kayıt oldu ve 7.ayında evini teslim aldı 🙂

 • Selda Demir
  7 ay önce

  Faizsiz evin adresi Destekevim, ailem başvurdu ve kurada 5.ayda teslim aldık evi 🙂

 • Osman Yıldız
  8 ay önce

  Amcam destekevim sayesinde 8 ayda ev sahibi oldu ve çok memnun 🙂

 • Filiz Demir
  8 ay önce

  Krediyle faizle uğraşmadan ev sahibi olabilmenin adresi Destekevim 🙂

 • Filiz Erdoğan
  8 ay önce

  Krediyle faizle uğraşmayın, gelin Destekevim e kayıt olup kısa sürede evinizi teslim alın 🙂

 • Özlem Ünal
  8 ay önce

  Destekevimden ev almak için kayıt olmaya gittim, inanılmaz ilgilendiler şubedeki arkadaşlar, kaydımı oldum bakalım kurayı bekliyorum 🙂

 • Ahmet Aksoy
  8 ay önce

  Destekevimden çok ev sahibi olan var ve hepsi memnun, rakiplerine müşteri memnuniyetinde de büyük bir fark attılar 🙂

 • Hale Güneş
  8 ay önce

  Destekevim e 3 ay önce kayıt oldum ve kayıt olmak gerçekten çok kolaydı. Çekilişte 6.ayda teslimat çıktı ve 3 ay sonra ev sahibi olmuş olacağım.