Faizsiz ev alabilmek için size bu konuda farklı çözümler sunan Destekevim programına başvurabilirsiniz. Bu finansman yöntemi ile herhangi bir faiz, vade farkı veya ekstra masraf yapmadan istediğiniz her şehirde ev alabilmeniz mümkündür. İster ihtiyaç sahibi olun isterseniz de yatırım amaçlı olsun ofislerimize giderek veya telefon aracılığı ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Farklı çözüm yollarından size uygun olanı tercih ederek ödeme planınızı kendiniz yaparak ve farklı avantajlardan yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz.

Destekevim Faizsiz Ev Alma Çözümleri

Destekevim isteyen herkese farklı şekillerde faizsiz ev alma çözümleri sunmaktadır. Başvuru yapan herkes üç farklı çözüm yolundan kendisine uygun olanı tercih etme hakkına sahiptir. Çekilişli Yöntem, Sabit Planlı Yöntem ve Konut Değer Artışlı Yöntem olarak bu yöntemler sunulmaktadır. Her yöntemde sabit olan anlaşmanın karşılıklı sözleşme imzalanarak yapılmasıdır. Bu üç yöntemden ülkemizin her yerinde uygulanabilmektedir.

Çekilişli Yöntem

Çekilişli Yöntem, faizsiz ev almak isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri bir çözüm yoludur. Bu yöntemde ister peşinat ödeyebilir, isterseniz ödemeyebilirsiniz. Ödeme planınızı yani ödeyeceğiniz aylık taksit miktarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Alınacak evin bedeli ve ödemenin nasıl yapılacağı belirlendikten sonra 12 ile 360 kişiden oluşan gruplardan birisine dahil oluyorsunuz. Grup belirlenip sözleşme imzalandıktan sonra evi teslim alacağınız tarih noter huzurunda yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. Bu çözüm yolunda taksitler yıllık olarak %10 arttırılmakta, evi teslim aldıktan sonra binde 5 artış daha yapılmaktadır. Bu yöntemde hizmet bedeli %10’un altında alınmaktadır.

Sabit Planlı Yöntem

Sabit planlı yöntem, Destekevim tarafından sunulan farklı bir faizsiz ev alma yöntemidir. Bu yöntemde hem evi alacağınızı tarihi hem de ödeme tutarınızı kendiniz belirlersiniz. Ödeme tutarınıza göre evi alacağınız tarih yaklaşabilir veya uzaklaşabilir. Evin bedeli belirlenip, nasıl taksitleri tercih edeceğinize karar verdikten sonra fark ödemeden ülkemizin her yerinden ev sahibi olabilirsiniz. Evi alacağınız tarih geldiğinde istediğiniz her noktadan ev almanıza kurum tarafından destek verilecektir. Hizmet bedeli %6 olarak tahsil edilmektedir.

Konut Değer Artışlı Yöntem

Destekevim müşterilerinin zarara uğramaması için sunduğu çözüm yolları arasında Konut Değer Artışı Yöntemi’de bulundurmaktadır. Bu yöntem sayesinde sözleşmede belirlenen evi alacağınız tarih geldiğinde eğer evin değeri yükselmişse sizi mağdur etmeden kurum tarafından o fark %20 oranında karşılanacaktır. Peşinat veya ara ödeme yapma gibi seçenekler bu yöntemde de size bırakılmaktadır. 12 ile 360 kişilik gruplar bulunmaktadır. %20 artış sonrasında sizden herhangi bir hizmet bedeli tahsil edilmeyecektir. Aylık taksit miktarınızı ve alacağınız evin bedelini belirledikten sonra sözleşme imzalayarak evi alacağınız tarihi belirlemiş olursunuz. Sürekli artış yaşandığı emlak piyasasında bunu tercih etmek mantıklı bir seçim olarak öne çıkmaktadır.

Destekevim ile Faizsiz Ev Almanın Avantajları

Destekevim tarafından sunulan faizsiz ev alma yöntemlerinden herhangi birisini tercih etmek tamamen size bırakılmaktadır. Satış temsilcisi ile karşılıklı veya telefonda görüşme gerçekleştirerek size uygun olan çözüm yolunu tercih edebilirsiniz. Bu çözüm yöntemleri size birçok avantaja sahip olma şansı sunmaktadır.

  • Faizsiz olmasından dolayı hiçbir fark olmadan ihtiyacınız olan eve ulaşmanıza imkan tanınmaktadır.
  • Ara ödemeyi isterseniz yapabilir, isterseniz hiç ara ödeme yapmadan ev satın alabilirsiniz.
  • Tüm hizmetlerde sabit bir hizmet bedeli peşin olarak tahsil edilmektedir. Bunun dışında sizlerden herhangi bir fark talep edilmemektedir.
  • Peşinat ödemesi yapmak ya da yapmamak tercihi size bırakılmaktadır.
  • İstediğiniz evi istediğiniz yerden alma şansı size sunulmaktadır.
  • Sadece ev değil bunun yanında araba veya gayrimenkul satın alma imkanınız da bulunmaktadır.
  • Güçlü sermaye yapısı sayesinde istediğiniz gruba girerseniz girin herhangi bir zorluk yaşamayacaksınız.
  • Bu sistemde bir zorlama yoktur. Sisteme istediğiniz zaman giriş yapabilir, aynı zamanda sistemden istenildiği tarihte çıkılabilmektedir.
  • Tüm müşterilerini ve şirketi güvence altına almak için özel bir sözleşme imzalanmakta, aynı zamanda evin borcu bitene kadar rehin koyulmaktadır.