Birikimlerinizi başka hayallerinize saklamak istiyorsanız, peşinatsız ve faizsiz ev sahibi olma imkanlarından yararlanabilirsiniz. Peşinatsız ev sahibi olma seçenekleri sunmakta olan finansal destekçiniz, esnek ödeme tarifesiyle size özel taksit seçenekleri sunarak kısa vadede ev sahibi olmanızı sağlayacak imkanlar sunacaktır.

Peşinatsız Ev Sahibi Olma Seçenekleri

Peşinat ödemeden ev alma seçeneklerinden yararlanmanız için aylık belirli bir gelirinizin olması yeterli olacaktır. Elinizdeki birikimleri değerlendirmek ve devlet desteği ile ev alabilmek için sunulan konut satışlarından kısa zamanda yararlanmanız sağlanmaktadır.

İlk defa ev sahibi olmak isteyenlere özel sunulan devlet desteği, 25 bin liraya kadar çıkabilmektedir. Ancak ben peşinat ödemek istemiyorum diyorsanız, buna zorunlu tutulmaz dilediğiniz şekilde ödeme planının hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Konut alma hayalinizi gerçekleştirecek olan finansal destekçiniz, aylık geliriniz üzerinden ödemenizin hesaplanmasını ve taksitlerinizin bu şekilde planlanmasını sağlayacaktır. Orta gelirli ailelerin bile sahip olabileceği evler için ideal seçenekler sunulmakta ve tasarruflarınızı başka ihtiyaçlarınızın üzerinde değerlendirmeniz sağlanmaktadır.

Konut Kredisiz Ve Devlet Desteksiz

Devlet desteği alamıyor ve konut kredisi için de notunuz yetmiyorsa, size sunulan taksitle ev alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bu alanda sunulan peşinatsız ev alma seçenekleri, aylık geliriniz üzerinden ayarlanarak, hayallerini kurduğunuz konforlu evinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Elinizdeki birikimleri araba ya da ev eşyası almak için harcamak istiyor olabilir, ev almaya karar verdikten sonra fiyatlar konusunda kendinizi bu masrafları karşılayamayacak gibi hissediyor olabilirsiniz. Dilerseniz birikimlerinizi bir garanti olarak tutabilir ve çekilişli ya da çekilişsiz seçeneklerden yararlanarak, evinizi kira öder gibi alabilirsiniz. Faizsiz ve kredisiz seçenekler sunmakta olan finansal destekçiniz size özel imkanlar sunarak, taksit konusunda sıkıntı çekmeden ödeme yapmanızı sağlayacaktır.

% 0 Faizle Taksitli Ev Seçenekleri

Gecikme faizi uygulanmadan ve ödeme sıkıntısı yaşamadan size özel esnek modelle ödemelerinizi rahat bir şekilde yapmanız sağlanacaktır. Çekilişli ya da çekilişsiz seçenekler sunularak, dilediğiniz taksit imkanından yararlanmanız sağlanırken, bu süreçte elinizdeki birikimlerinizi de değerlendireceğiniz başka alanlara yönelebilirsiniz.

Ek masrafsız, kredisiz aynı zamanda faizsiz fırsatlar sunulurken, gecikmelerinize faiz yüklenmez aynı zamanda ara ödeme zorunlu tutulmaz. Evinizin anahtarını kısa zamanda alarak, hayalinizdeki eve kavuşabilir ve ailenizle sıcak yuvanıza geçmenin keyfini sürebilirsiniz.

Destekevim Birikimlerinizi Size Bırakır!

Destekevim yıllardır biriktirdiğiniz ve harcamaya kıyamadığınız paranızı peşinat olarak kullanmadan, ev alma fırsatı yakalamanızı sağlamaktadır. Ev sahibi olmak için hayal ettiğiniz bütün seçenekleri sizinle paylaşırken son dönemin en kolay ödeme planlarını paylaşmakta bu süreçte kendinizi ve ailenizi tasarruf yapmak zorunda bırakmadan ev sahibi olma şansı elde etmenizi sağlamaktadır. Avantajlı bir ödeme sunarken, yıllardır ödediğiniz kira ve faizlerden uzaklaşarak kendinize ait konforlu bir yaşam alanına sahip olma imkanı bularak başvuru yapabilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.