Günlük tüketimlerimiz biz farkında olmasak da zannettiğimizden çok daha giderler listesine ekleniyor olabilir. Dışarda bir kahve içmek, su ve doğalgaz kullanımına dikkat etmemek ve hatta her ay gereğinden fazla alışveriş yapmak ev alma hayalinizin sizden daha hızlı uzaklaşmasını sağlıyor olabilir. Ev sahibi olmanın yolları tam da Destek Evim’den geçerken, birikim yapmanın da püf noktalarıyla kısa zamanda hayalinize kavuşabilirsiniz.

Birikim Nedir Ve Kimler Yapabilir?

Birikim yapmak kazancınızın düşüklüğünden kaynaklı her zaman uzak bir ihtimal olabilir. Ancak kısa bir hesaplama yaparak, aylık harcamalarınızda birikim yapmak için azaltma yöntemi kullanabilirsiniz. Market alışverişleriniz, dışarıdaki harcamalarınız ve belki iş yerinde öğlen yemeğinizden kısarken aylık gelirinizden güzel bir birikim elde edeceğinizi görebilirsiniz. Örneğin öğle yemenizi evde hazırlayabilir ya da daha uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ama ben yine de harcamalarımdan kısamam diyorsanız, Birikim yapmadan da peşinatsız ve faizsiz ev alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Birikim nasıl yapılır; ilk olarak evinizde gereksiz harcamalarınızı hesaplamanız ve aylık faturalarınızın azalmasını sağlayacak seçenekleri değerlendirerek işe başlayabilirsiniz. Ekstra harcamalarınızda abur cubura verdiğiniz para, gereksiz kıyafet alışverişleri ve dışarıdaki harcamalarınızı bütçenizden çıkarın. Geriye kalanın size nasıl yettiğine şaşıracaksınız. İşte bu harcamalarınızı yarıya indirirseniz, kısa zamanda birikim yapmaya başlayabilir, hatta ev sahibi olabilirsiniz.

Birikim Yaparak Ev Sahibi Olma Zamanı!

Bütçenizi hesaplayarak, gereksiz harcamalarınızı defterden düştüğünüzde, aşağıda çıkan sonuç işte tam da sizin birikimin olacak sayıdır. Aylık kazancınızdan gereksiz harcamalarınızı çıkararak hayal ettiğiniz eve anında kavuşabilirsiniz. Ev sahibi olmak için birikimlerinizle Destek evim’de ister peşinat öder isterseniz ödemeden de taksitle ev alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kolay ödeme yöntemleri ve taksit seçenekleriyle konforlu hayatınızdan ödün vermeden kira öder gibi ev sahibi olun.

Birikimlerinizle Arabanınızın Anahtarın Teslim Alın!

Hayal ettiğiniz arabanın da anahtarını alabileceğiniz birikim yöntemleri, ev ve araba sahibi olmak için inanılmaz fırsatlar sunacaktır. Aylık bütçeniz el verdiğince birikimlerinizi Destek evim ile paylaşarak hayal ettiğinizden çok kolay bir şekilde anahtarınızı teslim alma şansını sağlayın. Taşıt kredisiz ve peşinatsız arabanızı teslim alabilirsiniz.

Konut Kredisiz Ev Sahibi Olmanız Mümkün!

Konut kredisi artan faiz oranlarıyla yüklü bir miktar sağlayabilir. Bu yolu seçmek yerine birikimlerinizi, bizimle paylaşarak güvenli bir şekilde ev sahibi olabilirsiniz. Kredisiz ev alma yöntemlerinde, peşinatsız, vade farksız ve faizsiz ödeme yöntemleri sizi bekliyor olacaktır. Sadece hayal etmeyin, Destek Evimle görüşerek anında gerçekleşmesini sağlayın.

Destekevim Taksitle Ev Fırsatları

Büyük yatırımlar yapmadan, ekspertiz raporu alarak evinizi faizsiz yöntemlerle alabilir, kısa zamanda anahtar teslimiyle evinize yerleşebilirsiniz. Dosya masrafsız, peşinatsız ve kredisiz ödeme kolaylığı sunarak, dar ve orta gelirli ailelerin hayallerini gerçekleştirmek için kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayacak yöntemler sunulmaktadır.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.