Değerli İş ortaklarımız ve çalışanlarımız,

Yıllardır süren yolculuğumuz bugün halen devam ediyor ve daha uzun yıllar devam edeceğine inancımız tam. Yıllar önce yapmak istediğimiz ve hayalini kurdurduğumuz işlerin bir bölümünü gerçekleştirmiş olmanın mutluluğu yaşıyorken diğer hayallerimizi gerçekleştirmek için yolculuğumuza tüm hızımızla devam ediyoruz. Her yeni projede Avcıoğlu Holding’i ilk kurduğumuz gün ki heyecan ile çalışmaya devam ediyorum.

Yaşantım süresince karşılaştığım olumsuz durumlarda hiç pes etmedim, her duruma çözüm getirmek için çaba harcadım. Birlikte hareket etmenin gücüne her zaman inandım ve beraberliğin verdiği güç ile zor işlerin üstesinden çok daha kolay gelinebileceğini deneyimledim. Yaptığım işlerde her zaman insanımıza nasıl fayda sağlarım sorusuna yanıt aradım. Bu bağlamda birçok sosyal sorumluluk projeleri geliştirdik ve bu projelerde yer aldık. Gerçekleştirdiğimiz projelerde üstümüze düşeni yapmanın verdiği mutluluk tarif edilemez.

Her zaman daha iyiyi hedefledik. Bulunduğumuz durumu iyileştirmek için yollar aradık. Hangi sektörde hangi işi yaparsak yapalım halkımıza yarar sağlayacak işler üzerinde yoğunlaştık. Alternatif çözüm yöntemleri kullanarak her işi daha iyiye götürmeyi ilke edindik. İlkelerimiz doğrultusunda yol haritamızı belirlerken hassasiyetlerinizi düşünerek talepleriniz doğrultusunda size uygun çözüm önerileri getirebileceğimiz seçenekler üzerinden yürüdük.

Ekibimiz büyüdü ve daha da güçlendi. Bu süreçte yeni projelere imza atarken bizden desteğini esirgemeyen ve varlığı ile bize güven veren müşterilerimize, her adımda yanımızda olan çözüm ortaklarımıza ve çalışırken gösterdikleri gayrete bizzat şahit olduğum tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.