Bankaya kredi borcu olan kişiler araba alabilir mi; taşıt kredisi olan müşterilerin genel olarak güvence vermesi gereken durumlar söz konusudur. Alım ve satım için ikinci el araçlar ya da sıfır araçları almak için öncellikle alıcının taşıt kredisini kapatmış olması gerekmektedir. Kredi borcu kapatıldıktan sonra noter eşliğinde sözleşmeyle araç alma işlemi yapılabilmektedir.

Taşıt Kredisi Olanlar Taksitle Araç Alabilir Mi?

Bankaya kredi borcunun bulunması durumunda gerçek ya da tüzel kişiler fark etmeksizin, teminat göstermesi gereken durumlar söz konusudur. Noter eşliğinde sözleşme aracılığıyla yapılan taksitle araç alma işlemi için borç bilgisi aynı zamanda borcun kapatıldığına dair bilgilerin verilmesi gerekmektedir. Araç devrinin yapılması ve kredi borçlarının kapatılmasıyla araç sahibi olmak mümkün olacaktır.

Noter eşliğinde vekalet işlemi yapılacağı için kredi borcu olanlar taksitle araba almaz. Bu işlemi yapabilmeleri için banka ve kredi geçmişlerini düzenli olarak ödemiş, borçlarının bitmiş olması gerekmektedir. İkinci el ya da sıfır araç alırken prosedür bu şekilde işlemekte, taşıt kredisi olmaması gerekmektedir.

Otomobil Kredisi Olanlar Araç Nasıl Alabilir?

Otomobil kredisi olanlar borçlarını düzenli bir şekilde ödüyorsa ve borçları kapatıldıysa araç alma hakkına sahip olabilmektedir. Kredi ve bankalara ait borçların tümü kapatıldığında araç alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Peşinatsız araba alma işlemi yapılarak kısa zamanda araç sahibi olma hakkı elde edebilirsiniz. Araç almak için taşıt kredisine başvurmadan hemen aylık geliriniz üzerinden taksitlendirme işlemi yapabilir, aracınızın anahtarını teslim alabilirsiniz.

Kredisiz, peşinatsız ve vade farksız seçenekler sunularak, size özel taksitlendirme seçeneklerine yer verilecek ve anahtarınızı anında teslim alabilme imkanı sunulacaktır. Taksitle araba alabilmek için borcunuzun olmaması yeterli olacaktır.

Taksitle Araba Alma Fırsatı

Taşıt kredisine başvurmadan kısa zamanda araç sahibi olmanızı sağlayacak seçenekler sunulurken, peşinatsız ya da peşinat ödeme şansından yararlanarak hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Taksitle araç alabilmek için kredi borcunuz olmadan, satın alma işlemi yapabilirsiniz. Aracı alan kişinin taksitlerini düzenli ödeyeceğinden aynı zamanda borcuna sadık olacağından emin olmak yeterli olacaktır.

Peşinatsız ve Vade Farksız Araba Seçenekleri

Hayalinizdeki aracı almak için sabit planlı yöntemlerle, aylık olarak belirli ödemeler yapmanız yeterli olacaktır. Hem ev hem de araba seçenekleri sunmakta olan finansal destekçiniz, taşıt kredisi almadan anında araba sahibi olabileceğiniz imkanları değerlendirebilirsiniz. Size özel ödeme planıyla, peşinat ödemeden ve faizsiz fırsatlardan yararlanarak hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz.

Destekevim’de Kolay Öde Hemen Araba Sahibi Ol!

Destekevim size özel ödeme planı hazırlayacak, Türkiye’nin dört bir yanından hayal ettiğiniz araca binerek yeni bir yolculuğa çıkmanızı sağlayacaktır. Taşıt kredisi almadan, vade farklarıyla uğraşmadan aynı zamanda faizlerle boğuşmadan aracınızın anahtarını finansal destek ailesinden teslim alabilirsiniz. Özel kampanyalara sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.