Konut kredisi üzerinden  ev alma seçeneklerini değerlendirirken, bankaların sunduğu faiz oranları da dikkatinizi çekebilir. Bankadan ev almak biraz maddi olarak zorlanmanıza neden olsa da seçenekleriniz arasında değerlendirebilir, ancak yıllık olarak biraz fazla ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bunun için sunulan faizsiz seçenekleri inceleyerek taksitle ev alma fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Konut Kredisi Almadan Ev Sahibi Olun!

Konut kredisi kullanmanız, uzun vadede büyük bir borcun altına girmenize neden olabilir. Özellikle artan faiz oranlarıyla birlikte hayalini kurduğunuz kredilerin size sağladığı avantajlar kadar dezavantajları da olacaktır. Faizsiz birikimden ev almak için konut kredisine ihtiyaç duymadan kısa zamanda taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sisteme girişte katkı payı ödemeniz gerekmektedir. Ancak bu ek masraflar ya da dosya masrafları kadar cebinizi yormadan tek ödemeli bir seçenektir. Örneğin konut kredisi almak istediğiniz de 300 bin liralık bir kredi kullanımında, 30 bin lira katkı payı ödemeniz gerekecektir. Ancak finansal destekçiniz sadece hizmet bedeli alarak, cüzi bir miktarla size ev sahibi olma fırsatı tanır.

Taksitle Konut Almanın Yolları

Taksitle konut almak için sunulan fırsatlar arasında faizsiz birikim yönteminden yararlanabilirsiniz. Bu size evinizi taksitle alma seçeneği sunarken, dilerseniz birikimlerinizle peşinat öder dilerseniz, peşinat ödemeden kısa zamanda taksitle ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kiradan ve kiraya gelen zamlardan kurtulmak için sunulan seçenekler arasında ev sahibi olabileceğiniz esnek ödeme planları sunulacaktır.

Esnek ödeme planında ev sahibi olmak için aylık geliriniz üzerinden ödemelerinize kendiniz planlar ve böylece dilediğiniz kadar taksite bölebilirsiniz. Kira öder gibi ev sahibi olma yönteminde, birikiminizi ister peşinat olarak kullanın isterseniz peşinatsız bir şekilde bankaya yatırarak kullanın.

Peşinatsız ve Bankasız Ev Sahibi Olun!

Bankasız ev sahibi olabileceğiniz seçenekler sunmakta olan finansal destek ailesi, sizlere uzun sürede yaşamınızı konforla buluşturabileceğiniz ikinci el ve sıfır konutlarda % 0 faiz oranlarıyla ev sahibi olma seçenekleri sunmaktadır. Aylık ödeme planınız doğrultusunda dilediğiniz konutu seçme ve dilediğiniz kadar ödeme seçeneğine sahip olursunuz.

Bu alanda sunulan peşinatsız ve faizsiz sistem sizden ek masraf ya da dosya masrafı beklentisi olmadan kısa zamanda ev sahibi olmanızı hedefleyecek şekilde imkanlar sunarak ödemeleri almaktadır. Senetle alabileceğiniz konutlar için destekçiniz olacaktır.

Finansal Destekçiniz Destekevim!

Destek evim, faizsiz, bankasız, kredisiz ve peşinatsız seçenekler sunarak, kısa zamanda ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bankadan faizsiz birikim yöntemlerini kullanarak peşinat ödeyebilir, dilerseniz peşinat ödemeden taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Size özel seçeneklerle ödeme planları hazırlanacak ve kiradan kurtularak konforlu ve size özel bir alanda yaşama fırsatı verilebilecektir. Destek alarak, aylık kira bedeliniz kadar taksit ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak ev seçenekleri ve ödeme planları için size geri dönüş yapılacaktır.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.