Destekevim ailesi, katılımcılarına hem araba hem de ev alma alanında faizsiz aynı zamanda peşinatsız seçenekler sunmaktadır. Finansal destek sağlama alanında, orta gelirli ailelerin de araç sahibi olmasını sağlamakta olan kampanyalar, taksitle araba alma seçenekleri sunarak, faizsiz ve kredisiz araç sahibi olunmasına imkan vermektedir.

Taşıt Kredisiz Araba Alma Kampanyası

Araç almak için birikimlerinizi bankaya yatırarak kendinizi rahat bir ödeme modeline bırakabilirsiniz. Taşıt kredisi almadan araba alma fırsatları sunmakta olan finansal destekçiniz, aylık gelirinize ve ödeme planınıza göre araç seçmenizi aynı zamanda ödemelerinizi yapmanızı sağlamaktadır. Bu alanda sağlıklı bir şekilde araç sahibi olmanız için taşıt kredisine ihtiyaç duymadan aynı zamanda faizlerle boğuşmadan kısa zamanda araç sahibi olabilirsiniz.

Yıllık kazancınızın ve aylık gelirinizin ortalaması üzerinden kendi hesaplarınızı yaparak, ihtiyacınız olan ikinci el ya da sıfır araç kampanyalarına katılmanız yeterli olacak ve kısa zamanda araba alma seçeneklerinden yararlanarak siz de arabanızla güzel seyahatlere çıkabileceksiniz.

Peşinatsız Araba Alma Modeli

Esnek ödeme  modelliyle ek masrafsız ve peşinatsız bir şekilde araç sahibi olmanız sağlanırken, taşıt kredisi çekmeden aynı zamanda faizlerle uğraşmadan kısa zamanda aracınıza kavuşabilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araçlarınız için uygulanmakta olan taksitle ödeme sisteminde, peşinat kullanmanıza gerek kalmadan aracınızın ödemelerini yaparak sahip olacağınız seçenekler sunulmaktadır.

Esnek ödeme planı ve rahat ödeme modeli olarak aylık taksitlerle kendi taksit miktarınızı da kendiniz belirleyerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. Peşinat ödemek istiyorsanız bu alanda size sunulacak olan seçeneklerden de yararlanarak, taksitlerinizin bölünmesinde ek katkı sağlar ve dilerseniz taksitlerinizin daha kısa zamanda bitmesine yönelik ödemeler yapma fırsatı bulursunuz. Aylık ödeme fonu üzerinden ayarlanacak olan taksitleriniz sizin dilediğiniz modelde ilerleyecektir.

% 0 Faizle Araç Sahibi Olun!

Rahat, hızlı ve esnek ödeme modellerine sahip olan ödeme planlarında, öncellikle katılımcıların diledikleri taksiti seçme hakkı bulunmaktadır. Ancak çekilişli ve çekilişsiz sistem üzerinden ödenecek miktar ve aylık ödeme planı şekilde farklılık gösterebilir. Herkese uyabilecek, orta gelirli ailelerin bile ev ya da araba sahibi olabileceği bir planlamayla ilerlemekte olan % 0 faizle araba sahibi olma seçenekleri, hayalini kurduğunuz peşinatsız araba alma imkanını ayağınıza getirmektedir. Daima hızlı ve güvenilir bir şekilde araç sahibi olabileceğiniz yeni kampanyalara kapılar açılmaktadır.

Kısa Zamanda Anahtar Teslimi

Kısa zamanda anahtar teslimi yapılan taksitle araba alma seçeneklerinde, öncellikle seçeceğiniz aracın modeli ve aylık ödeme planı yapılarak size geri dönüş yapılacaktır. Bu alan üzerinden hem araba hem de ev sahibi olabileceğiniz, peşinatsız, kredisiz ve faizsiz seçenekleri değerlendirebilirsiniz. İkinci el araba alım satım, aynı zamanda sıfır araçlarda taksitli ödeme seçenekleri için formu doldurarak kısa zamanda başvuru işlemlerinizi yapmanız yeterli olmaktadır.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.