Altın günü yaparak, para biriktirmek çok eskilerden beri süregelen geleneklerden biridir. Günümüzde özellikle ev ve araba almak isteyenler için inanılmaz taksit seçenekleri sunan finansal destek firmaları, sizlere altın gününden daha ideal fırsatlar sunacaktır. Taksitle ev almak ve bütçenize göre taksitlerinizi planlamak da sadece sizin elinizde olacaktır.

Birikimlerinizi Değerlendirmenin Tam Vakti!

Birikim yaparak, uzun vadede hayallerinizi gerçekleştirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak size kısa dönemde toplu bir para kazanmışçasına idea ödeme planları hazırlamakta olan finansal destek modelleri, evinizi veya arabanızı küçük taksitlerle ödemenizi sağlayacak, tıpkı altın günün de olduğu gibi bir anda birikimleriniz kullanabileceksiniz. Yükselen ev fiyatları nedeniyle ev alamayacağınızı düşünüyor, araba almanın bir hayal olduğuna inanıyorsanız, sıfır araba ve ev seçeneklerinde esnek ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kolay ev sahibi olmak için birikimlerinizi değerlendirmenin tam vakti olabilir, dilerseniz peşinat ödemeden ve faizlerle boğuşmadan anında evinizi teslim alarak taşınabilirsiniz. Her zaman yanınızda olan finansal destek ailesi olarak, size özel ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Birikim Yapmadan Eviniz Olsun!

Birikim yapmakta zorlanıyor ve bütçenizin yetmeyeceğini düşünüyorsanız, size özel ödeme imkanları sunan taksitli seçenekler, kısa zamanda ev sahibi olmanızı sağlayacaktır. Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde evinizi alabilecek, aynı zamanda ek masraflardan ve gecikme faizlerinden de kurtulabileceksiniz. Tasarruf yapamıyor, orta geliriniz olduğunu biliyorsanız bunun için kısıtlı bütçesi olanlara özel kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. Küçük birikimlerle ev almak isteyenlere ve hiç birikimi olmayanlara özel vade farksız, faizsiz ve peşinatsız fırsatlar sunulacak hayallerini kurduğunuz evi almanız sağlanacaktır. Tasarruf yaparak ya da yapmadan, dilediğiniz zaman başvuru yapabilir ve esnek ödemeli ev ve araba kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz.

Taksitle Ev Alma Modeli

Kısıtlı bütçesi olanlara özel herkes ev sahibi olsun diye açılan destek kampanyası, konut kredisi kullanmadan aynı zamanda peşinata ihtiyaç duymadan taksitle ev almanızı sağlayacaktır. Kısa vadede herkes ev sahibi olsun diye, ara ödemesiz, kredi masrafsız ve faizsiz fırsatlar sunularak Türkiye’nin birçok yerinde bu imkanlar sağlanacaktır. Herkesin hayallerini gerçekleştirmek üzerine oluşturulmuş projede, ipotek ve benzeri durumların yaşanmasına izin verilmeden, kolay ödeme seçenekleriyle, kira öder gibi eviniz olsun. Kolay ev satın almak isteyenlere özel taksit modellerini inceleyebilir, başvuru işlemlerinizi anında yapabilirsiniz.

Destekevim Ev Alma Modeli

Destekevim avantajları sayesinde, kısa vadede birçok ev alma modelinden yararlanabilirsiniz. Taksitle ve peşinatsız seçeneklerden yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda peşinat ödeme imkanları da sunun yeni kampanya modelleri, hayallerinize kısa zamanda kavuşmanız için esnek ödeme tarifleri sunacak, ailenizle konforlu bir hayatın anahtarlarını size teslim edecektir.

Hemen Başvuru Yapabilirsiniz.

Başvuru formunu doldurarak bütçenize özel ödeme planı hazırlanmasını sağlayabilir, aynı zamanda konut veya araba kredisi kullanmadan, faizsiz seçeneklerden de faydalanabilirsiniz. Başvuru formunu doldurun, başvuru işleminden sonra anahtarlarınızı teslim alabileceğiniz fırsatlar sunalım.

OKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.